BELYSNING / Bordslampor / Bordslampfot 9018559
*
nr 901 8559
Bordslampfot
Keramik
Utrop:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 juni 2014
kl 18:06:58
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampfot bordslampfot bordslampa keramik
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:23
-
4210 Bordslampa
artemide, Italien. Höjd: 54 cm
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:18
-
3046 Bordslampa
Italien. Höjd: 67 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:47
-
4243 Bordslampa
Philips, mässing. Höjd: 45 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:58
-
3140 Bordslampfot
1800-tal, Frankrike, porslin / metall, fd Fotogen...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:41
-
3141 Bordslampfot
kolonn, onyx / metall. Höjd: 45 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:42
*
Bordslampfot
nr 901 8559
Bordslampfot
Keramik
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Sista tid för bud online: |
måndag 30 juni 2014 |
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampfot bordslampfot bordslampa keramik
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:23 -
4210 Bordslampa
artemide, Italien. Höjd: 54 cm
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:18 -
3046 Bordslampa
Italien. Höjd: 67 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:47
-
4243 Bordslampa
Philips, mässing. Höjd: 45 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:58 -
3140 Bordslampfot
1800-tal, Frankrike, porslin / metall, fd Fotogen...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:41 -
3141 Bordslampfot
kolonn, onyx / metall. Höjd: 45 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:42